Bristol Comfort House та West House

Сьогодні хочу розказати про свої враження від двох ЖК – Bristol Comfort House і West House. Окрім того що вони мають схожу назву, ще й знаходяться поряд та мають зіставний клас та ціни. Тож повинні жорстко конкурувати між собою.

Новобудови на карті цін. Точками показані всі новобудови, а жовто-червоним фоном середні ціни за кв.м. Точки клікабельні.

Відкрити карту в новому вікні

Зводяться будинки двома компаніями середньої величини Riverside Development та Столиця (не Stolica Group). Розташовані на Деміївці, трохи на віддалі від метро та продаються по адекватним для району та якості цінам. В метро навіть реклама висить поряд.

Обидва ЖК збудовані на ділянках, що взяті в оренду на 5 років з відповідними типами цільового використання, хоча до цього призначення ділянок було іншим:

Дивно, але декларації про початок будівництва представники ЖК не виклали на сайти. На порталі ДАБІ знайшлась така інформація:

Наразі для ділянок розробляється Детальний план території (ДПТ в межах проспекту Червонозоряний, вулиць Васильківська, Козацька та Михайла Стельмаха в Голосіївському районі). Ще в минулому 2016 році відбувались громадські слухання щодо проекту, але з тих пір містобудівельний документ так і не прийняли.

Згідно з цим документом на ділянці ЖК West House має бути зведений «Готельно-офісний комплекс». Формально забудовник будує «Готельно-житловий офісний та банківський комплекс», що ніби більш-менш відповідає містобудівельним вимогам, але по факту це житловий будинок з двома комерційними поверхами. Тож, будемо сподіватись, що до затвердження ДПТ будуть перераховані навантаження на соціальну та інженерну інфраструктуру, бо вони усе ж таки різняться у житла, готелів та офісів.

Що ж стосується ЖК Bristol Comfort House – тут все чітко. Згідно і ДПТ, і Генерального плану Києва 2025 (будете сміятись, але обидва незатверджені) тут має бути житло.

На схемі ДПТ зручно побачити, що ж є довкола ЖК. В кварталі як мінімум три навчальні заклади, а саме садочок №24, школа №110 та технікум МАУП. Забудовник Bristol Comfort House обіцяє реконструювати спортивний майданчик технікума, хоча у відділі продажів ніяких письмових гарантій надати не змогли.

А от ближче до метро та Деміївської площі починається досить неприємний райончик. Центральний автовокзал, напівмертва промзона та крупна транспортна розв’язка притягують до себе негативні речі.

Також на схемі ДПТ мене зацікавила територія під номером 38. Згідно з експлікацією це радіомаяк аеропорту Жуляни. Якщо глянути на карту планувальних обмежень, будинок знаходиться в глісаді. Зважаючи, що будмайданчик розміщений під горою, та і літаки зараз злітають значно різкіше, це не має створювати проблеми для аероруху. Але треба зважати на шум від двигунів повітряних суден. Він може сягати 80 дБА. Тож раджу прислухатись до літаків при купівлі житла)

Інших містобудівельних обмежень на ділянці я не виявив. А от для містобудівельних переваг  у мене є наступна карта. На ній можна визначити, наскільки близько до дому знаходяться об’єкти інфраструктури, що позитивно впливають на якість життя. Наразі на карті вказана відстань до зелених зон та метро. Отже з цікавого поряд з будинками лише метро.


Відкрити карту в новому вікні

Совські ставки навіть невраховані, зважаючи на їх теперішній стан. Але згідно з генпланом міста десь їх половину планується віддати під громадську забудуву, а на іншій частині мають залишитись озера та влаштують їх благоустрій.

Розглянемо ж, що всередині ЖК!

Обидва комплекси хоч і обіцяють окремий двір, але, якщо бути відвертим, відгороджувати особливо не мають чого. Схеми благоустрою територій ЖК я не зміг побачити ні в одному з відділів продажів, але більше ніж на дитячий майданчик розраховувати не слід. Не дуже добре, беручи до уваги що зелених просторів у кварталі особливо нема.

Планування в обох комплексах мені сподобались. У цілому нічого особливого, але архітектори виконали якісно свою роботу. Загальні площі будинків використовуються раціонально. Квартири добре зоновані на нічну та денну зону, кімнати мають хороші пропорції в плані та придатні для перепланування. Всі квартири інсолюються.

Лише хочеться застерегти покупців щодо квартир у ЖК West House. Зверніть увагу, що вікна деяких кімнат квартир розміщені близько до сусіднього будинку комплексу. У ЖК Bristol Comfort House я б не рекомендував брати квартиру на перших поверхах в торці зі сторони проспекту Лобановського. Будуть світити фари машин у вікна. Як не дивно, саме на ці квартири пропонують знижки у ЖК.

Всі дані для статті взяті з відкритих державних джерел, рекламної інформації або за згодою з власником.

Bristol Comfort House та West House

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *