Швидкість руху в Києві

Uber відкрили колосальний масив даних про переміщення своїх таксі. Під час кожної їх поїздки генеруються данні про час та швидкість руху машини. Хоча зараз купа роботи, повз такий датасет ми пройти не змогли. Обробили ці дані, прив’язали до карти та візуалізували.

Швидкість руху в Києві в різний час доби

І от що вийшло. Досить високі швидкості руху на частині набережної, але лише до Подолу. По проспекту Перемоги, не враховуючи розв’язки також хороший рух. Можна гарно їхати в будь-який час по проспекту Бажана, але тільки до Південного моста. Добре справляється з трафіком частина бульвару Дружби Народів від Либідської до бульвару Лесі Українки. А от по Окружній дорозі в районі Борщагівки тепер вийде проїхати з вітерцем лише ввечері. Дається взнаки щільна забудова приміської зони. В центр краще взагалі не заїздити на машині, навіть поза години пік.
Ці дослідження – ключ до погодинних даних про інтенсивність руху в місті (кількість проїжджаючих авто) та радіуси зон охоплення і відповідно кількості населення, що можна обслужити. Корисно для великих супермаркетів, АЗС, ресторанів та інших закладів, що орієнтуються на локації з хорошим потоком автомобілей. А також для бізнесів зі службою доставки, для побудови оптимальної мережі виробництв та складів.

Інфографіки в кращій якості для міських дослідників та ЗМІ за посиланням

https://geodesign.info/Maps/GeoDesign-Uber-TrafficSpeedKyiv.zip

Швидкість руху в Києві

2 thoughts on “Швидкість руху в Києві

 • Листопад 29, 2019 at 17:24
  Permalink

  Что-то у вас с инфой по набережной.
  Якобы на участке Почтовая – Мост Патона только с 15 до 17 падает ниже 70 в час
  Фактически с 17 до 20 там постоянная просадка по скорости точно ниже 70
  а с 18-19 вообще этот участок на вашей карте должен быть красным

  Відповідь
  • Грудень 2, 2019 at 10:14
   Permalink

   Дані брали від Уберу за 2 квартал 2019 року. Напевно влітку було легше з трафіком, аніж зараз, коли всі повернулись з відпусток.

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *